Resultater Klubbstevne Sprang 30.9.2017

Resultater Klubbstevne sprang 30.september 2017

Resultater sprangstevne 30.sept. 2017

 

Kl 1: Bomklasse CRx2

Hest

 

CR

Res

Pl

 

Emma H Amundsen

Engebret

 

CR

 

 

 

   

 

 

------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl 2: 30 cm CRx2

 

 

 

 

 

 

Navn

Hest

 

CR

Res

Pl

 

Anneli S. Gjærum

Mikki

 

 

 

 

 

Martine Linholt Hansen

Pinto

 

 

 

 

 

Mie Selbekk Raugstad

Troy

 

 

 

 

 

Johanne F Berg

Cathinka

 

 

 

 

 

Åse Skillinghaug

Pål

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leona M Grinde

Mikki

 

 

 

 

 

Lise Kalheim

Troy

 

 

 

 

 

Mina Bergene

Cathinka

 

 

 

 

 

Nora Fjellgård

Pål

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl.3: 50 cm Stil & Feil

4 plasserte

 

 

 

 

 

Navn

Hest

 

F.P

Res

Pl

 

Æreso Athir

Fryd

 

-4

57,5

 

 

Frida Alhaug

Sylvester

 

-8

63,5

 

 

Anna B Veiden

Rinti

 

-4

65,5

 

 

Ida Leknes

Fiola

 

 

73

2.

 

Kaja Blekastad Hegge

Tor

 

 

70

 

 

Thea Schrøder Fredriksen

Fryd

 

 

70,5

4.

 

Agathe B Bøckmann

Talent

 

 

67,5

 

 

Vilde Wolter

Fiola

 

 

73

2.

 

Marthe B Lindgård

Balder

 

 

69

 

 

Kris Strandberg

Mira

 

 

69

 

 

Oliwia Marek

Fryd

 

 

69

 

 

Lene Marie Kapstad

Hårek

 

 

73,5

1.

 

Vilde Christine Kvale

Balder

 

 

ELIM

 

 

Frida Øian

Sander

 

 

67,5

 

 

Anna Emilie Strandengen

Fiola

 

 

68,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl. 4 60 cm feil og stil

3 plasserte

 

FP

Res

Pl

 

Anja Fullu

Rinti

 

 

65,5

3.

 

Sara Tangen

Balder

 

 

ELIM

 

 

Cornelia Wolter

Sander

 

-4

64

 

 

Isra Athir

Tor

 

 

ELIM

 

 

Allegra Nyseth

Sylvester

 

-8

55

 

 

Kristina Blekastad Hegge

Pinto

 

 

65

 

 

Stine Kalheim

Hårek

 

 

68,5

2.

 

Amalie Sveen Govenius

Amarant

 

 

ELIM

 

 

Tiril Iversen

Balder

 

 

69

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl 5: 70 cm feil og stil

2 plasserte

 

F.P

Res

Pl

 

Emilie Hagen

Hårek

 

-4

64,5

 

 

Cecilie Bø

Amarant

 

 

72

1.

 

Monica Røed

Tierra

 

 

59

2.

 

Nicoline Bø

Rinti

 

-4

63

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.09 | 22:21

Programmene er ikke bestemt enda:) det pleier å være ett LC program i skolehestklassen, og ett LB program i junior og senior.

...
15.09 | 13:13

klubbmesterskapet i dressur - hvilket program gjelder ?

...
16.11 | 14:46
Stevneforberedelser har mottatt 4
09.11 | 19:16
NYHETER har mottatt 11
Du liker denne siden