Resultater klubbstevne sprang 21.10.2018

 

Kl 2: 30 cm clear roundx2 

CR Sløyfer 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

Res 

 

 

1 

Vilde Christine Kvale 

Unique 

 

 

 

2 

Johanne F. Berg 

Mikki 

CR 

 

 

3 

Julie Ariansen 

Sylvester 

CR 

 

 

4 

Sara Tangen Syrstad 

Berry 

 

 

 

5 

Julie Neraker 

Pål 

CR 

 

 

6 

Lise Kalheim 

Merlin 

Truk 

 

 

7 

Amalie Klotz 

Mikki 

CR 

 

 

8 

Alva D Gullesen 

Sylvester 

Ikke møtt 

 

 

9 

Dina Løken 

Pål 

CR 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KL 3: 50 cm clearround 

CR sløyfer 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

 

 

 

1 

Iselin Larsen 

Lea 

 

 

 

2 

Maia Alver 

Mikki 

CR 

 

 

3 

CharilynStørvold 

Cathinka 

Truk 

 

 

4 

Irja Stølen 

Edda 

CR 

 

 

5 

Kristina Blekastad Hegge 

Fjödur 

CR 

 

 

6 

Anna B Veiden 

Elias 

Truk 

 

 

7 

ÆresoAthir 

Sander 

 

 

 

8 

Frida A Røer 

Cathinka 

 

 

 

9 

Ingvild E. Comstedt 

Fiola 

CR 

 

 

10 

Mie Selbekk Raugstad 

Balder 

CR 

 

 

11 

Vilde B. Wolter 

Charlie 

 

 

 

12 

EvelinaTarvida 

Eldi 

 

 

 

13 

Julianne Rødland 

Elias 

CR 

 

 

14 

OvidieSorkness 

Hårek 

 

 

 

15 

Eleonora Caune 

Sander 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KL 4: 60 cm feil og stil 

5 plassert 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

Res 

Pl 

Feil 

1 

Kaja B Hegge 

Hårek 

 67 

 

 

2 

Iselin Larsen 

Fiola 

 65 

 

 4 

3 

Vilde Christine Kvale 

Elias 

 Elim 

 

 

4 

IsraAthir 

Eldi 

 66 

 

 

5 

Stine Kalheim 

Sander 

 Elim 

 

 

6 

Una Watz 

Amarant 

 68 

 5 

  

7 

Frida A Røer 

Hårek 

 67,5 

 

 

8 

Sara Tangen Syrstad 

Fiola 

 68,5 

 4 

 

9 

Ida Leknes 

Tor 

 65,5 

 

 

10 

Marthe B Lindgård 

Balder 

 65 

 

 

11 

Helene Meek Engebretsen 

Cindy 

 65,5 

 

 

12 

Eva Grehov 

Amarant 

 63 

 

 

13 

Allegra Nyseth 

Cindy 

 69 

 3 

 

14 

Vilde B Wolter 

Charlie 

 Truk 

 

 

15 

Monica Røed 

Billy 

 70 

 2 

 

16 

Ine Nyhuus 

Romeo 

 70,5 

 1 

 

17 

Kristina B Hegge 

Tor 

 65 

  

 4 

 

 

 

 

 

 

 

KL 5: 70 cm feil og stil 

 2 plassert 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

Res 

Pl 

Feil 

1 

Stine Kalheim 

Eldi 

 63,5 

 

 16 

2 

Ida Leknes 

Cindy 

 63 

 

 16 

3 

Monica Røed 

Billy 

 68 

 2 

 

4 

Kaja Blekastad Hegge 

Tor 

 67 

 

 4 

5 

Tiril Iversen 

Amarant 

 69,5 

 1 

  

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.09 | 22:21

Programmene er ikke bestemt enda:) det pleier å være ett LC program i skolehestklassen, og ett LB program i junior og senior.

...
15.09 | 13:13

klubbmesterskapet i dressur - hvilket program gjelder ?

...
16.11 | 14:46
Stevneforberedelser har mottatt 4
09.11 | 19:16
NYHETER har mottatt 11
Du liker denne siden