Resultater Klubbstevne Sprang 25.11.2018

 

 

Kl 1: Bom clearroundx2 

  

 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

 

Res 

 

 

 

1 

Moa Nordbryhn 

Merlin 

 

CR 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl 2: 30 cm clearroundx2 

 

 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

 

Res 

 

 

 

1 

Lise Kalheim 

Nora 

 

 

 

 

 

2 

Johanne F. Berg 

Pål 

 

Ikke møtt 

 

 

 

3 

Essi Karma 

Mikki 

 

CR 

 

 

 

4 

Daud Zafar 

Fiola 

 

CR 

 

 

 

5 

ÆresoAthir 

Merlin 

 

Ikke møtt 

 

 

 

6 

Elisa Iskov 

Cathinka 

 

 

 

 

 

7 

Nora Fjellgård 

Merlin 

 

 

 

 

 

8 

Amalie Klotz 

Mikki 

 

CR 

 

 

 

9 

Alva D Gullesen 

Sylvester 

 

 

 

 

 

10 

Henny Aasheim 

Nora 

 

CR 

 

 

 

11 

BartoszDabrowski 

Elias 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KL 3: 50 cm Feil & Stil 

5 plassert 

 

 

 

 

 

 

Med innlagt klubbmesterskap skolehest  

 

 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

KM 

Res 

Feilp 

Pl 

KM 

1 

Eleonora Caune 

Mikki 

SK 

68 

 

2 

 

2 

Julie Ariansen 

Sylvester 

SK 

Elim 

 

 

 

3 

OvidieSorkness 

Cathinka 

SK 

60 

21 

 

 

4 

Leona Grinde 

Fryd 

SK 

Truk 

 

 

 

5 

Marthe B Lindgård 

Tor 

SK 

66 

 

4 

 

6 

Maia Alver Green 

Balder 

SK 

59 

 

 

 

7 

Mie Selbekk Raugstad 

Balder 

SK 

66 

 

4 

 

8 

Oliwia Marek 

Fryd 

SK 

60 

27 

 

 

9 

Siri Bjørnæs 

Pia 

SK 

61 

 

 

 

10 

Kristina B Hegge 

Fjödur 

     

Elim 

 

 

 

11 

Ingvild Comstedt 

Fiola 

SK 

65 

4 

 

 

12 

EvelinaTarvida 

Eldi 

SK 

68 

 

2 

 

13 

Vilde Christine Kvale 

Cindy 

SK 

69,5 

 

1 

SK 

14 

CharilynStørvold 

Amarant 

SK 

62 

1 

 

 

15 

Julie Stjern Sebens 

Lea 

SK 

57 

4 

 

 

16 

Juliane Rødland 

Elias 

SK 

 

Elim 

 

 

17 

Anna-Emilie Strandengen 

Sander 

SK 

64,5 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KL 4: 60 cm feil og stil 

5 plassert 

 

 

 

 

 

 

Med innlagt klubbmesterskap junior 

 

 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

KM 

Res 

Feilp 

Pl 

KM 

1 

Eva Grehov 

Elias 

J 

66 

6 

 

 

2 

Ida Leknes 

Cindy 

J 

71,5 

 

3 

 

3 

Tiril Iversen 

Amarant 

J 

66,5 

 

 

 

4 

Iselin Larsen 

Lea 

J 

60 

18 

 

 

5 

Stine Kalheim 

Eldi 

J 

61,5 

4 

 

 

6 

Una Watz 

Sander 

J 

61 

4 

 

 

7 

Frida A Røer 

Hårek 

J 

68,5 

 

 

 

8 

Emilie Hagen 

Eldi 

J 

70,5 

 

4 

 

9 

Allegra Nyseth 

Fryd 

J 

66,5 

5 

 

 

10 

Frida Øian 

Tor 

J 

66,5 

 

 

 

11 

Meri Alnæs 

Millie 

J 

67,5 

 

 

 

12 

Kristina B Hegge 

Amarant 

J 

65,5 

 

 

 

13 

Kris Strandberg 

Mira 

 

73 

 

2 

 

14 

IsraAthir 

Hårek 

J 

66 

 

 

 

15 

Monica Røed 

Billy 

 

65,5 

 

 

 

16 

Helene Meek Engebretsen 

Fiola 

J 

73,5 

 

1 

J 

17 

Kaja B Hegge 

Tor 

J 

66 

 

 

 

18 

Irja Stølen 

Edda 

J 

69,5 

 

5 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KL 5: 70 cm feil og stil 

 2 plassert 

 

 

 

 

 

 

Med innlagt klubbmesterskap senior  

 

 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

KM 

Res 

Feilp 

Pl 

KM 

1 

Monica Røed 

Billy 

S 

69 

 

 

 

2 

Irja Stølen 

Edda 

 

66,5 

 

 

 

3 

Kris Strandberg 

Mira 

S 

73 

 

1 

S 

4 

Juli Bjørnsund 

Hårek 

S 

64,5 

 

 

 

5 

Ine Nyhuus 

Romeo 

S 

69,5 

 

2 

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.09 | 22:21

Programmene er ikke bestemt enda:) det pleier å være ett LC program i skolehestklassen, og ett LB program i junior og senior.

...
15.09 | 13:13

klubbmesterskapet i dressur - hvilket program gjelder ?

...
28.04 | 07:57
Arb.liste 28.4.2019 har mottatt 1
27.04 | 22:41
Startliste 28.4.19 har mottatt 2
Du liker denne siden