Klubbstevne Dressur med Klubbmesterskap 2018

 

 

Kl.1: Ryttertest RLD1 

 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

 

 

 

 

1 

Sara Tangen 

Berry 

 

 

 

 

2 

Helene Meek Engebretsen 

Boy 

 

 

 

 

3 

Daud Zafar 

Fiola 

 

 

 

 

4 

Nora Fjellgård 

Pål 

 

 

 

 

5 

Alva D Gullesen  

Cindy 

 

 

 

 

6 

Tom-Adrian Grymer 

Viljar 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl. 2: LC:1 NRYF 2017 (innlagt klubbmesterskap for Skolehest og Junior) 

8 plasserte 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

KM 

Res. 

Pl. 

KM 

1 

Marthe B Lindgård 

Fiola 

SK 

63,913 

2 

SK 

2 

Allegra Nyseth 

Fryd 

SK 

57,826 

 

 

3 

Julie Ariansen 

Pål 

J 

ELIM 

 

 

4 

Ida Leknes  

Cindy 

SK 

56,087 

 

 

5 

Una Watz 

Sander 

SK 

60,0 

 

 

6 

Kaja Blekastad Hegge 

Flicka 

J 

62,174 

4 

 

7 

Irja Stølen 

Edda 

J 

65,457 

1 

J 

8 

Helene Meek Engebretsen 

Fiola 

SK 

61,304 

6 

 

9 

OvidieSorkness 

Pål 

SK 

52,174 

 

 

10 

Kristina Blekastad Hegge 

Fjödur 

J 

59,130 

 

 

11 

Frida Øian 

Tor 

SK 

STRØ 

 

 

12 

Sara Tangen  

Balder 

SK 

60,435 

7 

 

13 

Evelina Tarvida 

Eldi 

SK 

ELIM 

 

 

14 

May Bøhren 

Unik 

-- 

61,739 

5 

 

15 

Juliane Rødland 

Mikki 

SK 

58,261 

 

 

16 

Iselin Larsen 

Lea 

SK 

52,609 

 

 

17 

Kaja Blekastad Hegge 

Tor 

-- 

63,478 

3 

 

18 

Anna-Emilie Strandengen 

Balder 

SK 

57,391 

 

 

19 

Stine Kalheim 

Eldi 

SK 

52,609 

 

 

20 

Marie Aske Dahl 

Unik 

J 

58,5 

 

 

21 

Rune Kvale 

Millie 

-- 

53,478 

 

 

22 

Cornelia Wolter  

Rioja 

J 

TRUK 

 

 

23 

Leona Grinde  

Amarant 

SK 

52,609 

 

 

24 

Isra Athir 

Hårek 

SK 

60,435 

7 

 

25 

Kris Strandberg 

Mira 

-- 

58,196 

 

 

26 

Agathe Brunsvik 

Sandra 

J 

ELIM 

 

 

27 

Vilde Wolter 

Sandra 

J 

TRUK 

 

 

28 

Vilde Christine Kvale 

Amarant 

SK 

60,0 

 

 

29 

CharilynStørvold 

Hårek 

J 

55,652 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LB:1 NRYF 2017 (innlagt klubbmesterskap for Senior) 

2 plasserte 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

KM 

Res. 

Pl. 

KM 

1 

Heidi K. Tønnesen 

Nordmo Prinsen 

S 

61,352 

 

 

2 

Annika Meltzer 

Hårek 

S 

51,481 

 

 

3 

Agathe Brunsvik 

Sandra 

-- 

48,148 

 

 

4 

Anja Fullu 

Rotary 

S 

54,074 

 

 

5 

Monica Røed 

Billy 

S 

60,0 

 

 

6 

Cornelia Wolter 

Rioja 

-- 

TRUK 

 

 

7 

Ine Nyhuus 

Romeo 

S 

68,519 

1 

S 

8 

Kris Strandberg 

Mira 

S 

63,333 

2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl. 4: LA:2 NRYF 2015 

 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

KM 

Res. 

Pl. 

 

 

Monica Røed 

Billy 

-- 

54,074 

 

 

 

Ine Nyhuus 

Flicka 

-- 

57,037 

1 

 

 

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.09 | 22:21

Programmene er ikke bestemt enda:) det pleier å være ett LC program i skolehestklassen, og ett LB program i junior og senior.

...
15.09 | 13:13

klubbmesterskapet i dressur - hvilket program gjelder ?

...
23.11 | 20:06
Sprang 25.11.18 har mottatt 1
16.11 | 14:46
Stevneforberedelser har mottatt 4
Du liker denne siden