Resultater treningstevne sprang 2018

Startnr

Navn

Hest

Res

Feilp

Plass

 

Kl 2: 30 cm clear roundx2

 

 

 

 

1

Æreso Athir

Pål

tr

 

 

2

Leona Grinde

Lea

CR

 

 

3

Juliane Rødland

Pål

CR

 

 

4

Julie Stjern Sebens

Lea

CR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl 3: 50 cm feil og stil

   

 

 

Pulje 1

 

 

 

 

 

1

Una Watz

Sander

84

 

1

2

Meri Alnæs

Troy

85

4

 

3

Vilde Wolter

Fiola

75

8

 

4

Oliwia Marek

Fryd

76

 

4

5

Evelina Tarvida

Mikki

tr

 

 

6

Marthe B Lindgård

Balder

70

4

 

Pulje 2

 

 

 

 

 

7

Elise Fjeldstad Lem

Fryd

74

 

 

8

Malin Øian

Sander

72

 

 

9

Stine Kalheim

Eldi

75

 

 

10

Vilde Christine Kvale

Balder

75

 

 

11

Ida Leknes

Elias

76

8

 

12

Thea Schrøder

Fiola

77

 

3

Pulje 3

 

   

 

 

13

Eva Grehov

Pinto

76

 

4

14

Kristina B Hegge

Fjödur

77

4

 

15

Irja Stølen

Edda

82

 

 2

16

Vilde Wolter

Flekkis

elim

 

 

17

Jenny B Skille

Tutta

77

4

 

       

 

 

 

Kl 5: 80 cm feil og stil

   

 

 

Pulje 1

 

 

 

 

 

1

Irja Stølen

Edda

67

4

 

2

Jenny B Skille

Tutta

69

8

 

3

Agathe Bøckmann

Hårek

69

 

2

4

Cornelia Wolter

Flekkis

69

4

 

Pulje 2

 

   

 

 

5

Kris Strandberg

Mira

69

 

2

6

Marte Fjeldstad

Tor

elim

 

 

7

Monica Røed

Hårek

81

 

1

       

 

 

 

Kl 4: 60 cm feil og stil

   

 

 

Pulje 1

 

 

 

 

 

1

Emma Øverjordet

Amarant

60

 

 

2

Sara Tangen

Balder

7

 

1

3

Kaja B Hegge

Tor

69

 

 

4

Isra Athir

Hårek

72

 

2

5

Kris Strandberg

Mira

69

 

 

7

Ida Leknes

Pinto

66

 

 

Pulje 2

 

   

 

 

8

Frida Øian

Amarant

60

 

 

9

Allegra Nyseth

Tor

59

8

 

10

Stine Kalheim

Eldi

65

4

 

11

Kristina B Hegge

Pinto

72

 

2

12

Ellen Lundstein

Troy

elim

 

 

13

Helene Engebretsen

Fiola

elim

 

 

14

Ine Nyhuus

Romeo

tr

 

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.09 | 22:21

Programmene er ikke bestemt enda:) det pleier å være ett LC program i skolehestklassen, og ett LB program i junior og senior.

...
15.09 | 13:13

klubbmesterskapet i dressur - hvilket program gjelder ?

...
16.11 | 14:46
Stevneforberedelser har mottatt 4
09.11 | 19:16
NYHETER har mottatt 11
Du liker denne siden