Resultater klubbstevne sprang 16.09.2018

 

Kl 1: Bomklasse CRx2 

 

 

 

 

 

Pulje 1 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

Res 

 

 

1 

Henny Aasheim 

Mikki 

CR 

 

 

2 

Tiril B Hetland 

Tjoa 

CR 

 

 

3 

Ida Holstad 

Troy 

CR 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl 2: 30 cm clear roundx2 

 

 

 

 

 

Pulje 1 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

Res 

 

 

1 

Johanne F. Berg 

Troy 

CR 

 

 

2 

Elisa Iskov 

Mikki 

CR 

 

 

3 

Maia Alver 

Tjoa 

CR 

 

 

4 

Julie Ariansen 

Cathinka 

CR 

 

 

5 

Julie Neraker 

Fiola 

CR 

 

 

 

Pulje 2 

 

 

 

 

6 

Lise Kalheim 

Troy 

 

 

 

7 

Amalie Klotz 

Mikki 

CR 

 

 

8 

Hanna Seip 

Hjerte 

 

 

 

9 

CharilynStørvold 

Cathinka 

CR 

 

 

10 

EvelinaTarvida 

Merlin 

CR 

 

 

 

Pulje 3 

 

 

 

 

11 

Leona Grinde 

Merlin 

strøk 

 

 

12 

Nora Fjellgård 

Elias 

CR 

 

 

13 

Essi Karma 

Hjerte 

CR 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KL 3: 50 cm feil og stil 

3 plassert 

 

 

 

 

Pulje 1 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

Res 

Feil 

Pl 

1 

Juliane Rødland 

Balder 

55,5 

0 

 

2 

ÆresoAthir 

Hjerte 

elim 

 

 

3 

Vilde Christine Kvale 

Merlin 

53 

20 

 

4 

Julie Stjern Sebens 

Eldi 

59,5 

0 

 

5 

Iselin Larsen 

Cindy 

57 

0 

 

6 

Eva Grehov 

Elias 

67,5 

0 

1 

 

Pulje 2 

 

 

 

 

7 

Ingvild Comstedt 

Fiola 

63 

0 

3 

8 

Kristina Blekastad Hegge 

Fjödur 

elim 

 

 

9 

Ida Tangen 

Happy 

truk 

 

 

10 

Frida A Røer 

Amarant 

54 

0 

 

11 

Stine Kalheim 

Eldi 

63 

0 

3 

12 

Oliwia Marek 

Hårek 

64 

0 

2 

 

 

 

 

 

 

 

KL 4: 60 cm feil og stil 

3 plassert 

 

 

 

 

Pulje 1 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

Res 

Feil 

Pl 

1 

Allegra Nyseth 

Tor 

69,5 

8 

 

2 

Helene Meek Engebretsen 

Fiola 

69 

0 

2 

3 

Stine Kalheim 

Eldi 

61,5 

4 

 

4 

Una Watz 

Amarant 

64 

0 

3 

5 

Ida Tangen 

Happy 

truk 

 

 

6 

Elise Fj. Lem 

Elias 

truk 

 

 

 

Pulje 2 

 

 

 

 

7 

Ida Leknes 

Cindy 

60 

0 

 

8 

Frida Øian 

Hårek 

59,5 

4 

 

9 

Kaja Blekastad Hegge 

Tor 

59 

0 

 

10 

Monica Røed 

Billy 

74,5 

0 

1 

11 

OvidieSorkness 

Balder 

truk 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KL 5: 70 cm feil og stil 

2 plassert 

 

 

 

 

Pulje 1 

 

 

 

 

 

Navn 

Hest 

Res 

Feil 

Pl 

1 

Monica Røed 

Billy 

76,4 

4 

2 

2 

Ida Leknes 

Cindy 

67,5 

4 

 

3 

IsraAthir 

Hårek 

62 

4 

 

4 

Kaja Blekastad Hegge 

Tor 

62,5 

0 

1 

5 

Sara Tangen Syrstad 

Balder 

56 

8 

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

15.09 | 22:21

Programmene er ikke bestemt enda:) det pleier å være ett LC program i skolehestklassen, og ett LB program i junior og senior.

...
15.09 | 13:13

klubbmesterskapet i dressur - hvilket program gjelder ?

...
16.11 | 14:46
Stevneforberedelser har mottatt 4
09.11 | 19:16
NYHETER har mottatt 11
Du liker denne siden