Startliste dressur 29.8.2021

RDL1 oppmøte i stallen 08:00
  Rytter   Tid for start Startende hest
1 Nadia Wiig   09:00 Nora
2 Anna Askim   09:00 Mikki
3 Stella Proofh   09:10 Boy
4 Live Røsjø   09:10 Berry
5 Lea Branem-Lindegard   09:20 Sander
6 Oda Sofie Loberg   09:20 Mikki
7 Stine Haga   09:30 Nora
8 Sebastian Kvåle Sæther   09:30 Cody
9 Seline Fosland   09:40 Sjefen
10 Olea Aas-Bangsund   09:40 Berry
11 Iselin Mittet Løvold   09:50 Sander
       
       
LC2 - pulje 1 -> Senest tid for oppmøte: 08:00
  Rytter Inn til oppvarming Tid for start Startende hest
1 Julie Ariansen 08:40 09:00 Loke
2 Maia Alver 08:48 09:08 Juni
3 Eleonora Caune 08:56 09:16 Brunte
4 Caroline Åsvang 09:04 09:24 Eldi
5 Julie Stjern 09:12 09:32 Fider
6 Kimm Saatvedt 09:20 09:40 Amarant
7 Wilma Skogen 09:28 09:48 Balder
8 Juliane Rødland 09:36 09:56 Molly
9 Alva Gullesen 09:44 10:04 Fryd
10 Nora Fjellgård 09:52 10:12 Boy
LC pulje 1 ferdig 10.20
Pause 15 min
LC2 - pulje 2 -> Tid for oppmøte: 09:15
  Rytter Inn til oppvarming Tid for start Startende hest
11 Ida Kræmer 10:15 10:35 Fider
12 Rune Nordby 10:23 10:43 Loke
13 Elisa Brown 10:31 10:51 Balder
14 Ingvild Comstedt 10:39 10:59 Sjefen
15 Elsa Saatvedt 10:47 11:07 Mikki
16 Guro Nilsen 10:55 11:15 Nora
17 Amalie Klotz 11:03 11:23 Elias
18 Amanda Vanem 11:11 11:31 Molly
19 Evelina Tarvida 11:19 11:39 Jaguar
20 Iselin Larsen 11:27 11:47 Mindy
LC pulje 2 ferdig 11:55
Pause 15 min
LC2 - pulje 3 -> Tid for oppmøte: 10:50
  Rytter Inn til oppvarming Tid for start Startende hest
21 Caroline Steen 11:50 12:10 Quinto
22 Inga Sørfonden 11:58 12:18 Elias
23 Silje Folge Bungum 12:06 12:26 Tor
24 Ingvild Baltzersen 12:14 12:34 Jaguar
25 Elise Fjellstad Lem 12:22 12:42 Råss
26 Allegra Nyseth 12:30 12:50 Huzaar
27 Guro Stavrum 12:38 12:58 Pia
LC pulje 3 ferdig 13:06
Pause ca 25 min
LB1 -> Tid for oppmøte: 12:10
  Rytter Inn til oppvarming Tid for start Startende hest
1 Allegra Nyseth 13:10 13:30 Huzaar
2 Ingvild Comstedt 13:18 13:38 Elias
3 Maria C Nørgaard 13:26 13:46 Jaguar
4 Eleonora Caune 13:34 13:54 Råss
5 Guro Strachan 13:42 14:02 Pia
6 Kaja Blekastad Hegge 13:50 14:10 Wendy
7 Maia Alver 13:58 14:18 Sander
8 Vilde Christine Kvale 14:06 14:26 Gentleman
9 Marthe Branem-Lindegård 14:14 14:34 Tor
10 Nora Fjellgård 14:22 14:42 Balder
LB1 ferdig 14:50
Pause 20 min
Fjerne 20x40 rail ved oppvarming
LA3
  Rytter Inn til oppvarming Tid for start Startende hest
1 Vilde Christine Kvale 14:50 15:10 Gentleman
2 Marthe Branem-Lindegård 14:58 15:18 Tor
3 Monica Røed 15:06 15:26 Billy
4 Kristina Blekastad Hegge 15:14 15:34 Amarant
LA3 Ferdig 15.42

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

29.08 | 11:55
Stevneresultater har mottatt 12
23.10 | 06:34
Kommende stevner har mottatt 11
15.10 | 16:18
Terminliste H 2021 har mottatt 2
15.09 | 08:31
NYHETER har mottatt 19
Du liker denne siden