Startliste i KM dressur, 13.11.2021

LC2 - pulje 1 -> Senest tid for oppmøte: 08:00  
  Rytter Inn til oppvarming Tid for start Startende hest Mesterskap: SK, J, S
1 Evelina Tarvida 08:42 09:00 Lenda SK
2 Alva Gullesen 08:50 09:08 Topp SK
3 Caroline Åsvang 08:58 09:16 Mikki SK
4 Julie Stjern 09:06 09:24 Fider SK
5 Juliane Rødland 09:14 09:32 Molly SK
6 Eleonora Caune 09:22 09:40 Brunte SK
7 Live Røsjø 09:30 09:48 Mikki SK
8 Ida Kræmer 09:38 09:56 Fider SK
9 Oda Sundsbø 09:46 10:04 Molly SK
LC pulje 1 ferdig 10:12
Pause ca 10 min
LC2 - pulje 2 -> 
  Rytter Inn til oppvarming Tid for start Startende hest  
10 Thea Meltzer 10:02 10:25 Sadiah --
11 Nadia Wiig 10:15 10:33 Balder  SK
12 Rune Nordby 10:23 10:41 Loke SK
13 Elsa Saatvedt 10:31 10:49 Sander SK
14 Maia Alver 10:39 10:57 Juni SK
15 Elisa Brown 10:47 11:05 Balder SK
16 Julie Ariansen 10:55 11:13 Loke SK
17 Leah Branem-Lindgård 11:03 11:21 Sander SK
18 Thea Meltzer 11:11 11:29 Psychosis --
LC pulje 2 ferdig  ca 11:37
Pause ca 10 min
LC2 - pulje 3-> 
  Rytter Inn til oppvarming Tid for start Startende hest  
19 Ingvild Comstedt 11:27 11:50 Sjefen SK
20 Guro Skar Nilsen 11:40 11:58 Amarant SK
21 Oda Cornelia Paulsen 11:48 12:06 B. Valentino --
22 Silje Bungum 11:56 12:14 Tor SK
23 Hanna Seip 12:04 12:22 Pia SK
24 Guro Stavrum 12:12 12:30 Amarant SK
25 Anna Iversen 12:20 12:38 Råss SK
26 Kimm Saatvedt 12:28 12:46 Tor SK
27 Nora Fjellgård 12:36 12:54 Pia SK
LC2  ferdig ca 13:02
Pause ca 20 min
Premieutdeling klasse LC2
LB1
  Rytter Inn til oppvarming Tid for start Startende hest  
1 Irja Stølen ca 13:00 13:25 Balder Berger S
2 Elise Fjellstad Lem 13:15 13:33 Råss J
3 Marthe Branem-Lindgård 13:23 13:41 Tor J
4 Guro Strachan 13:31 13:49 Pia S
5 Ine Nyhuus 13:39 13:57 Romeo S
6 Siri Bjørnæs 13:47 14:05 Råss S
7 Kristina Blekastad Hegge 13:55 14:13 Wendy J
8 Vilde Christine Kvale 14:03 14:21 Gentleman J
9 Monica Røed 14:11 14:29 Billy S
10 Hilde Jørgensen 14:19 14:37 Talent S
11 Caroline Steen 14:27 14:45 Quinto S
12 Allegra Nyseth 14:35 14:53 Huzaar J
13 Irja Stølen 14:43 15:01 Josefine -
LB1 ferdig 15:09
Premieutdeling klasse LB1
Premieutdeling Klubbmestere SK, J, S

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

13.11 | 16:21
Stevneresultater har mottatt 14
13.11 | 13:34
Alna Ridesenter har mottatt 13
08.11 | 19:39
Klubbklær har mottatt 2
23.10 | 06:34
Kommende stevner har mottatt 11
Du liker denne siden